Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.12.2017 19:57
  • Son Güncelleme: 16.12.2017 20:02

Bahtiyar Ölmez 6. bölümde 'Bahtiyar büyük bir açmazın ortasında kalır'

'nin sevilen si Bahtiyar Ölmez 6. yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Bahtiyar Ölmez, Yeni bölümüyle seyirciyi yine ekran başına kilitleyecek. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyircisinden tam not alan Bahtiyar Ölmez, yeni bölümüyle de sevenlerinden tam not almayı başaracak. Bahtiyar Ölmez 6. bölümde neler olacak?

Bahtiyar Ölmez 6. bölümde 'Bahtiyar büyük bir açmazın ortasında kalır'

Bahtiyar'ın kan tutma zaafının duyulması Rıfat Baba'nın namını bir anda yerle bir eder. Bahtiyar'ın bu zaafını öğrenen Fuat, bu haberi âleme yayınca Bahtiyar'ın düşmanları onu ortadan kaldırmak için harekete geçer. Aytekin'in de hışmına uğrayan Bahtiyar, itibarını geri kazanmak için uğraştıkça işler iyice içinden çıkılamayacak hale gelir.


Öte yandan Bahtiyar'ın aşkına iyice inanmaya başlayan Aylin, Bahtiyar'ın duygularına artık kayıtsız kalamaz ve içinde Bahtiyar'a karşı yeni duygular filizlenir. Ama Rıfat'ın eski hayatı Bahtiyar ile Aylin aşkının önüne yeni engeller çıkaracaktır. Tahir, Bahtiyar'ın ağzından öyle bir şey duyar ki evden kaçar. Öte yandan Aytekin başkanlığında babalar toplanır ve Bahtiyar'ın azlini görüşmeye başlar. Bahtiyar büyük bir açmazın ortasında kalır. Tahir kayıptır, masada azli görüşülmektedir ve düşmanları peşindedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.