Bugünkü
Takvim

38.bölümde heyecan yükseliyor #neredesin

 38. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en sevilen dizilerinden Aşk ve Mavi 38. son bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek... Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olan Aşk ve Mavi'nin yeni bölümünü sevenleri heyecanla bekliyor. Yeni bölümünde izleyenleri yine ekran başına kilitleyecek Aşk ve Mavi 38. bölümde neler olacak? Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünün (Aşk ve Mavi 38. bölüm) fragmanını buradan hemen izleyebilirsiniz! "Benim suçumun cezasını Mavi'nin çekmesine izin vermeyeceğim!"

  • Televizyon
  • 27.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.10.2017 00:48
ABONE OL
Aşk ve Mavi 38.bölümde heyecan yükseliyor #neredesin

AŞK VE MAVİ'NİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
Atv'nin sevilen dizisi Cuma gecesine damga vurmaya devam ediyor. Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu hafta izleyiciyi ekran başına kitlemeyi hazırlanıyorken, yayınlanan son fragmanda izleyiciden tam puan almayı başardı.

AŞK VE MAVİ'NİN 38.BÖLÜMÜNÜ BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

AŞK VE MAVİ 38. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Mavi'nin kaçırılması, başta Ali olmak üzere Göreçkileri perişan eder. Herkes Mavi'den gelecek haberi beklemektedir.

Faysal, Göreçkilere bir adım daha yakınlaşmış, onların güvenini kazanmıştır. Hiç kimse onun ölen Ayhan'ın abisi olduğunu bilmemektedir.

Demirhan'ın bebek arabasına bırakılan bir not üzerine Cemal, polise teslim olmaya karar verir.

GENEL HİKAYE
Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.