Bugünkü
Takvim

Bugün TV’de büyük değişim

TÖ finansörü Akın İpek’in şirketlerine kayyum atanmasının ardından, kanalların örgüt propagandası yapan yayınları sona erdi.

  • Televizyon
  • 11.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.11.2015 17:23
ABONE OL
Bugün TV’de büyük değişim
TÖ'nün finans ayağını oluşturan ve himmet adı altında toplanan paraları aklayan Koza İpek Holding'e kayyum atanmasının ardından, medya kuruluşlarındaki örgüt propagandası yapan yayınları sona erdi. Her gün FETÖ propagandası yapan kanallar artık terör örgüt lehine yayın yapamaz hale geldi. Bugün TV'de yayınlanan haberler ve içeriklerde, örgütün medya ayağının nasıl kesildiği gözler önüne serildi.

GAZETELERDE ARTIK ALGI OPERASYONLARI YAPAMIYOR

Şirketin diğer medya kuruluşları olan Bugün ve Millet gazeteleri de artık terör örgüt lehine yayın yapamıyor. Yazı işleri kadrosunun değişmesinden ve tetikçi yazarların işlerine son verilmesinin ardından gazeteler de örgütün yayın organı olmaktan çıktı.

kalan karakter 1000

mehmet kaplan mehmet kaplan

ihanet edenlere sakın acımayın cezalarını bulacaklar ve bulsunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.11.2015 09:24
Helal Helal

İşte doğru yolu buldular sonunda :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 11.11.2015 22:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.