Bugünkü
Takvim

Ziya Hoca Özgecan'ı unutmadı

Kertenkele dizisi, her bölümünde birbirinden etkileyici vaaz sahneleriyle, topluma örnek mesajlar vermeye devam ediyor. Ziya Hoca bu haftaki vaazında Mersin'de vahşice katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'dan yola çıkarak kadına şiddetin ne kadar büyük bir günah olduğunu anlattı.

  • Televizyon
  • 27.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.02.2015 16:36
ABONE OL
Ziya Hoca'dan anlamlı mesaj
Kertenkele, 28 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan 18. bölümündeki vaaz sahnesiyle, yüreklerimizi yakan içimizi dağlayan bir ateşin çığlığına kulak veriyor.

Kertenkele'nin yeni bölümündeki vaaz konusu, "kadına şiddet." Yarın yayınlanacak yeni bölümde kadına şiddetin dinimizde ne kadar büyük bir günah olduğu konusu işleniyor.

İslam dininin, iyilikle, yumuşak bir dille, hoşgörü ile olması gerekliliğinin ve emanete sahip çıkmanın en güzel anlatımının sergilendiği sahnede, Ziya Hoca'nın, Peygamber Efendimizden yola çıkarak kadına şiddete karşı olmaya dair verdiği anlamlı mesaj, herkese duygu dolu anlar yaşatacak.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.