Bugünkü
Takvim

Hayaletler var mı?

dizisinin sevilen karakteri Hicabi sorularıyla bunaltmaya devam ediyor. Hicabi'nin 'Cennette para olacak mı? Hayaletler var mı?' sorularına Ziya Hoca bu soruya müthiş bir cevap verdi

  • Televizyon
  • 21.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.02.2015 13:39
ABONE OL
Hayaletler var mı?
Türkiye'nin en ilginç sorular soran adamı Hicabi bu hafta Ziya Hoca'yı sorularıyla bunaltmaya devam ediyor. Hicabi sorularında sınırları ne kadar zorlarsa zorlasın Ziya Hoca hep aynı güzellikte yanıt veriyor. Bu haftanın "bomba soruları" şöyle: Cennette para olacak mı? Hayaletler var mı? Melekleri neden göremiyoruz? Bu üç tuhaf soruya Ziya Hoca'nın verdiği yanıtlar için bu akşam 20.00'da atv'de 'yi kaçırmayın.

Cumartesi akşamlarının bir numaralı dizisi Kertenkele'de bu hafta neler olacak?
Zehra, Kertenkele ile ayrıldığının Ekrem Bey ve malikânedekiler tarafından öğrenilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Kertenkele ise Zehra'ya âşık olsa da müştemilatı terk edip mahallede bir ev tutmuştur bile. Zehra, Kertenkele'yi barışmaya ikna etmekle, sahte evlilik oyununu dedesine itiraf etmek arasında bir tercih yapmak zorundadır. Kertenkele, Zehra'ya duyduğu büyük aşka rağmen onu reddetmenin acısını yaşarken kazandığı yeni bir düşmandan da habersizdir. Şevket'i kumar masasından kurtarmaya çalışırken Zehra için çatıştığı mafya babası, Kertenkele'den intikamını almaya kararlıdır. Mafya babası, Kertenkele'yi ele geçirebilmek için ona en yakın kişilerden birini kullanacaktır. Diğer yanda; Zehra ve Kertenkele'nin ayrılığıyla Semih'i kaybetmek korkusu yaşayan Melis büyük bir panik içindedir. Melis, Zehra'nın Kertenkele'den ayrılması durumunda Semih'in bütün ilgisinin Zehra'ya kayacağı düşüncesiyle ne yapacağını şaşırmıştır. Umutsuz ve çaresiz bir anda Melis, Kertenkele ve Zehra'yı çok yakından ilgilendiren bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz, malikânedeki herkese büyük bir şok yaşatacaktır.

Bu akşamki Kertenkele'yle ilgili sorularınızı, yorumlarınızı #sözverdimama etiketiyle twitter'dan paylaşabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.