Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 07.03.2014 10:57
  • Son Güncelleme: 07.03.2014 11:02

Vadi'de bomba 'Sarıgül' mesajı

Pusu'da Savcı Leyla'nın kız kardeşini öldüren Margeret'in Leyla'nın elindeki sarı güle vurgu yapması dün gecenin en çok konuşulan sahnesi oldu.

Pusu'da 217. bölüme sarı gül sahnesi damgasını vurdu. Ünlü oyuncu Şemsi İnkaya'nın Vahap Kuzuzade karakterini canlandırdığı 217. bölümde Savcnın kardeşinin öldürülme sahnesi sosyal medyayı salladı.

Elindeki sarı gülle kardeşine giden Savcı Leyla şok yaşadı. Kızkardeşinin Margeret tarafından öldürüldüğünü öğrenen savcı kardeşinin ait telefonun kendisini aramasıyla şaşırdı.

"SARI GÜL UĞURSUZLUK GETİRİR"
Telefonun diğer ucundaki Margeret'ti. Savcı Leyla'ya en büyük acıyı tattıran Margeret'in 'Sarı gül uğursuzluk getirir. Demek ki doğruymuş' sözleri sosyal medyada gündeme oturdu.

İşte o sahne:


kalan karakter 1000

Fatih BEKAR Fatih BEKAR

Yanlış yorum sarıgül uğursuzluk getirmez. MUSTAFA SARIGÜL UĞURSUZLUĞUN TA KENDİSİDİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.03.2014 23:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.