Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 25.01.2011 12:02

Muhteşem Yüzyıl'a transfer oldu

Son dönemde polis başmüfettişi annesi İnci Aksoy ile Siirt’te kadın polis sayısını artırmak için yürütülen projeye destek vererek adından söz ettiren Saadet Işıl Aksoy, “Muhteşem Yüzyıl”ın kadrosuna katıldı.

Muhteşem Yüzyıl'a transfer oldu
Aksoy, Kanuni'yi seks ve içki düşkünü gösterdiği iddiasıyla bir kesimin büyük tepki gösterdiği dizide Macar Victoria rolünü canlandıracak.

Aksoy, Halit Ergenç ve Meryem Uzerli'nin başrolünü oynadığı diziye 9. bölümde katılacak ve senaryonun tansiyonunu artıracak. Diziye zaman zaman konuk oyuncuların katılacağını belirten senaryo yazarı Meral Okay, "Saadet çok güzel bir kadın karaktere hayat verecek. Kadromuza zaman zaman bölüm oyuncularımız katılacak ama Saadet devamlı oyuncumuz olacak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.