Bugünkü
Takvim

Sürpriz doğum günü partisi hazırlınıyor

Haluk’un doğum günü yaklaşmıştır. Meltem gizlice, sürpriz doğum günü partisi hazırlamaya başlar.

  • Televizyon
  • 18.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.01.2011 14:26
ABONE OL
Sürpriz doğum günü partisi hazırlınıyor
Herkesin doğum gününü unuttuğunu sanan Haluk'un hatırlatma çabaları iseb birbirinden komik sahnelere yol açar.

Havuç, babasının kredi kartıyla, gizlice dolar harcaması yapar. Kredi kartı ekstresinde dolarla yapılan harcamaları gören Haluk, itiraz etmek için bankaya gitmek isteyince ortalık karışır.

Zero Erkek Tuna, bir inşaat projesinin reklamında, Nurten, Gülfidan ve Emine'nin fotoğrafını kullanmak ister. Fakat bu fikir, Tuna'nın sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Damat Berke'nin taklit konusunda özel bir yetenek olduğu ortaya çıkar. Berke çevresindekilerin taklitlerini yaparak izleyenleri güldürmektedir. Kayınpederi Haluk'un taklidini yapan Berke, bizzat Haluk'a yakalanır.Halkın gündemini yakından takip eden 'da Galatasaray'ın yeni stadının açılışı da gündeme geliyor. Koyu bir beşiktaşlı olan Haluk, Galatasaray'ın yeni stadıyla ilgili, birbirinden ilginç yorumlar yapar.

Birbirinden komik anılarıyla izleyenlere kahkahalar attıran Seyyar Tayyar, bu kez Kenan Evren ile nasıl tanıştığını anlatıyor. Darbelere nasıl engel olmaya çalıştığını anlatan Seyyar Tayyar'ın söyledikleri, dinleyenlerin gülmesine yol açar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.