Bugünkü
Takvim

Dizilerdeki bu hataları gördünüz mü?

Dizilerdeki mantık hataları dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmıyor. İşte onlardan bazıları...

  • Televizyon
  • 26.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.10.2010 11:15
ABONE OL
Dizilerdeki bu hataları gördünüz mü?
Akşam'ın TV eleştirmeni Burhan Ayeri, o hatalara dikkat çekmiş...
Bakın neler var;

Çocuklar Duymasın; Duygu'nun nişanlısının ailesinin durumu gayet iyi, ama çocuk garsonluk yapıyor.

Küçük Sırlar; Su, evi terk ediyor, iki ay yok. Yurda yerleşiyor falan. Bütün bunları hangi parayla yapıyor? Giyimi, makyajı, fönü vs. Kraliçeler gibi, ama iş arıyor.

Kavak Yelleri; Bu çocukların hep maddi problemleri var, ama hep şıklar. Kızlar bakımlı, her gün başka kıyafet, ayakkabı, çanta. Ayrıca o Efe'yi nasıl dirilttiler? Bunlar aynı arabada kaza geçirdi. Çocuğun ailesi var, yıkarken, fark edilmedi mi? Bir de İstanbul'da yaşıyorlar. Daha önce İzmir'deydiler, her zaman her yere beş dakikada yetişiyorlar. Otosu olanda da olmayanda da mesafe problemi yok.

Ezel; Kimse ölmüyor. Herkes son anda diğerini kurtarıyor. Silahlar patlıyor, bıçaklar çekiliyor hiç polis yok. Sanki yıl 1870, yer Teksas. Şerif kah Ramiz kah Kenan. Şaka gibi valla. Hadi ben biraz detaycıyım da izleyici bu kadar aptal yerine konmaz ki. İzleme kurtul diyorsanız haklısınız.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.