Bugünkü
Takvim

Kaynana adayı meltem hamile mi?

Haluk’un üçüncü çocuk isteğine uzun süre direnen Meltem’de hamilelik belirtileri baş gösterir.

  • Televizyon
  • 25.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.10.2010 11:05
ABONE OL
Kaynana adayı meltem hamile mi?
Hamile olduğundan şüphelenen Meltem, durumu Haluk'tan saklamaya çalışırken ortalık karışır. Taş Fırın Haluk, dünürü Küçük Menderes'i, doktora gitmeye ikna eder. Doktor, Menderes'e sıkı bir perhiz verir. Boğazına çok düşkün olan Küçük Menderes, perhiz yapmakta zorlanır. Tüm ev halkı onun perhizi bozmaması konusunda seferber olur. Ancak beklenmedik bir olay her şeyi altüst eder. Şükrü ve Hüseyin, Hatice'yi kaçırmak için plan yapar. Kızın babası olan Seyyar Tayyar durumu öğrenince komik sahneler peş peşe gelir. Havuç, kendisine araba alması konusunda babasını ikna eder. Ancak araba almak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Kulağından rahatsızlanan Dominant Gönül, her duyduğunu yanlış anlamaya başlar. Gönül'ün geçici duyma bozukluğu, birbirinden komik durumlara yol açar. Bu arada, Beton Orçun, Cumhuriyet Bayramı'nda şiir okuyacaktır. Orçun'un kendi yazdığı şiir gündeme damgasını vurur.

DİZİDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.