Bugünkü
Takvim

Yasemin, töreye karşı çözülüyor mu?

Savaş ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını Şahnur Ana’ya gönderen Mehmet iki aşığı yine zor durumda bırakmıştır.

  • Televizyon
  • 18.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2010 14:25
ABONE OL
Yasemin, töreye karşı çözülüyor mu?
Çiçek'in Savaş'ın kocası olduğunu öğrenen Leyla, kızının çok büyük bir çıkmaza girdiği için endişelenmekte ve Yasemin'e bu aşktan vazgeçmesi için baskı yapmaktadır… Kardeşinin ölümüyle yıkılan Çiçek, bu kötü gününde kocası Savaş'ın yanında olmasıyla onu sığınacak bir liman olarak görmektedir. Savaş ise bu kötü gününde Çiçek' in yanında olmak zorundadır fakat bu yakınlıktan da rahatsızlık duymaktadır…
Savaş ilk defa uyuşturucu belasının gerçek yüzüyle karşılaşıyor. Beşir kim? Pala ve Ahmet Moran, Beşir'den niçin bu kadar korkuyorlar?

DİZİDEN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.