Bugünkü
Takvim

neden gözaltına alındı?

dizisinde Eyşan karakterini oynayan 'nin, alkollü araç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınmasının ardından 'dan açıklama geldi.

  • Televizyon
  • 18.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2010 17:56
ABONE OL
Cansu Dere neden gözaltına alındı?
İşte Ay Yapım'dan yapılan açıklama;

Oyuncularımızdan Sn. 'nin "ehliyetine el konulduğu halde araç kullandığı" ile ilgili haberlere ilişkin açıklama yapmak isteriz.

Sn. Cansu Dere, haberlerde belirtildiği gibi set sınırları dışında değil; "set sınırları içerisinde, senaryo gereği" direksiyon başına geçmiştir. Oyuncumuz rolü gereği Eyşan karakterinin arabasının içinde görevini gerçekleştirmekteyken basın mensubu arkadaşların emniyet görevlilerine yaptığı şikâyet sonucunda yetkililer görevleri gereği dizi setine gelip oyuncumuza yasal işlem uygulamışlardır.

Oyuncumuzun araç kullanmasının şahsi tercihi ile değil senaryo gereği bir çekim sırasında olduğunu hatırlatırız.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.