Bugünkü
Takvim

'nde şok eden plaka!

ekibine bir şeyler oldu! Star transferinin ardından, senaryoda büyük değişikliğe giden ekip, Ergenekon'a benzer bir yapılanmanın içerisine girdi. İskender'in bindiği aracın plakası ise bir hayla ilginç!

  • Televizyon
  • 09.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.08.2010 11:52
ABONE OL
Vadi, Star'a geçti; dizinin senaryosunda çok büyük değişiklikler yaşandı. Dizi ekibi işe dizinin popüler yüzlerinden kurtulmayla başladı. Muro ve ekibini tamamen ordadan kaldıran senaryo ekibi, ikinci iş olarak ta AK Parti'li Eski Bakan Kürşat Tüzmen'in dizide istihbaratçı kardeşi Alper'e göz dikti.

İnternethaber'e göre, Polat Alemdar, askeri konulurda araştırma yapan profesörü korumak için Alper'i (Tarkan Tüzmen) Cevat'a kurban verdi.

POLAT'IN EKİBİ ZORDA

Yapılan saldırılarla köşeye sıkışan Polat, soluğu Başbakan'ın yanında aldı. Başbakan'ın özel ricasına rağmen Memati ve ekibi, Polat'ın da ısrarlarına rağmen polise yakalandı. Transferleri sırasında olası saldırılara karşı harekete geçen Polat, Cevat'ın saldırısına önceden farketti ve ekibine yönelik saldırıyı zor da olsa önlemeyi başardı.

POLAT VE İSKENDER BÜYÜK PATRONUN PEŞİNDE

Türkiye'yi yöneten dış güçlerin Türkiye uzantısındaki ismi öğrenebilmek amacıyla profesörün yakalanmasına gözyuman İskender, Cevat'ın Şile yolundaki tesislerini kuşattı. İskender'i burada bekleyen isim ise yine Polat oldu. Polat'ın silahıyla burun buran gelen İskender, hiçbir yorum yapmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.