Bugünkü
Takvim

Utanma duygusu yok, her türlü rezillik var!

Her türlü rezilliğin ve sosyal davranış bozukluğunun yaşandığı caddeye tepki büyüyor.

  • Tatil&Turizm
  • 23.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.10.2009 17:25
ABONE OL
Galler'in başkenti Cardiff alkol aldıktan sonra sokakta taşkınlık yapan gençlerle meşhur. Cardiff'de bir cadde ise "Utanma duygusunun olmadığı yer" olarak biliniyor. Sokakta içki içmek yasak olmasına rağmen genç kızlar geçen cuma akşamı caddeye çıkarak her türlü rezilliği yaptılar. Alkolün etkisiyle kendinden geçen bir kız, donunu indirip dans ederken, diğer iki arkadaşı onun bu davranışına kahkahalarla karşılık verdiler.

Vatan'da yer alan habere göre, cuma günü yaşanan bu rezaletin ardından Cardiff Büyükşehir Belediye Başkanı Jenny Willott, "Şehrin en büyük sorunlarından biri gençlerin alkol aldıktan sonra gece yarısı sokağa çıkarak taşkınlık yapması ve sosyal davranış bozukluğunda bulunması" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.