Bonservis bedeli dudak uçuklatacak! Galatasaray transferde o ismi gözden çıkardı!

Galatasaray, sezon sonunda Brezilyalı kanat oyuncusu ile yollarını ayırmaya karar verdi. Kulüp yetkilileri, oyuncunun transferi için istenen bonservis bedelini de kamuoyu ile paylaştı. Sarı-kırmızılı kulüp, transfer dönemi yaklaşırken bu konuda daha fazla bilgi vereceklerini duyurdu. Bu haber, Galatasaray taraftarlarını gelecek sezonun kadro yapılanması konusunda heyecanlandırdı ve meraklandırdı.

Giriş Tarihi 15 Nisan 2024, 08:50 Güncelleme 15 Nisan 2024, 08:50
Bonservis bedeli dudak uçuklatacak! Galatasaray transferde o ismi gözden çıkardı!

İÇİNDEKİLER

Galatasaray'ın sezon başında büyük umutlarla kadrosuna kattığı ancak beklentileri karşılayamayan Tete'nin gelecek yaz takımdan ayrılacağı ileri sürülüyor.

Sarı kırmızılılar, Brezilyalı kanat oyuncusunun performansından memnun kalmamış görünüyor. Kulüp, yaz transfer döneminde Tete'nin satışından önemli bir bonservis geliri elde etmeyi hedefliyor. Ancak, Tete'nin ülkesindeki futbol camiasında hala dikkat çekmeye devam ettiği de belirtiliyor.

Tete'nin geleceği hakkında spekülasyonlar artarken, 24 yaşındaki oyuncuya devre arasında gelen teklifleri geri çevirdiği ancak istediği kulüple görüşmesi için bir kez daha izin verildiği öğrenildi. Galatasaray yönetimi, Brezilyalı kanat oyuncusu için 8-10 milyon Euro civarında gelecek transfer tekliflerini kabul etmeyi planlıyor.

Sarı kırmızılı kulüple 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan Tete, bu sezon 40 maçta 1602 dakika sahada kaldı ve 3 gol, 6 asistlik skor katkısı sağladı. Ancak, beklenen performansı sergileyememesi, Galatasaray'ın gelecek planlarında Tete'ye yer vermemesi için etkili olabilir.

Taraftarlar, Tete'nin ayrılması durumunda gelecek sezonun kadrosu ve transfer stratejisi hakkında merakla bekleyişlerini sürdürüyor. Galatasaray'ın bu transferden elde edeceği gelirin, yeni oyuncuların transferinde önemli bir rol oynayabileceği de konuşulanlar arasında.