Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Spor
  • 16.04.2021 18:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.04.2021 00:11
ABONE OL

'da şok üstüne şok gelişmeler yaşanıyor! Yöneticilerden Başkan 'e 'görevi bırak' çağrısı

'da sular durulmuyor... Başkan 'in futbolcular ve teknik direktör ’i hedef alan sözlerinin ardından flaş bir gelişme yaşandı. İkinci Başkan ve Başkan Yardımcısı ’ın girişimleriyle olağanüstü toplanan yönetim, Başkan Mustafa Cengiz’e 'istifa' çağrısı yapacaktı. Ancak Cengiz şok bir kararla toplantıya katılmadı. Toplantının ardından Cengiz'in odasına giden bazı yöneticiler, “Başkanım çok yıprandık. Hem kendinin hem de kulübün iyiliği için bırak” ifadesini kullandı. Ancak Mustafa Cengiz’in, “Kararım kesin. Bir yere gitmiyorum” dediği belirlendi.

Yöneticilerden Cengiz'e görevi bırak çağrısı!

Galatasaray'da şok üstüne şok gelişmeler yaşanıyor. Başkan Mustafa Cengiz'in üst üste futbolcular ve teknik direktör Fatih Terim'i hedef alan açıklamalarının ardından Sarı-Kırmızılılar'da sular durulmuyor.YÖNETİCİLER SOLUĞU TÜRK TELEKOM STADI'NDA ALDI
Yaşananlardan son derece rahatsız olan İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın girişimleriyle yönetim dün olağanüstü toplandı. Alınan bilgilere toplantının amacı, Başkan Mustafa Cengiz'e 'artık bırak' çağrısı yapmaktı. Hatta uzun süredir yönetim toplantılarına katılmayan Okan Böke, Ömer Cansever ve Dorukhan Acar gibi isimler de Cengiz'e tepkisini dile getirmek için soluğu Türk Telekom Stadı'nda aldı.

CENGİZ TOPLANTIYA KATILMADI!
Ancak Başkan Cengiz şok bir kararla toplantıya katılmadı. Cengiz'in kendisine gösterilecek olan tavırdan haberdar olduğu için böyle bir karar aldığı vurgulandı. Başkan olmadan yapılan toplantıda seçime kadar izlenecek olan yol haritasının masaya yatırıldığı öğrenildi.