Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Spor
 • 24.02.2021 Gazete
ABONE OL

ve Luyindama’da sıcak gelişme: iki yıldızın menajeriyle de masaya oturdu

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan ile nikah tazelemeye hazırlanan 'da yeni bir operasyonun startı verildi. Sarı-Kırmızılılar, sözleşmeleri önümüzdeki yaz bitecek olan ve Luyindama'nın menajeriyle de masaya oturdu. 'dan önemli talipleri olan iki futbolcu konusunda pazarlıkta elinin zayıflamasını istemeyen yönetim kısa süre içinde sözleşmeleri uzatmak istiyor. Marcao ve Luyindama'nın maaşlarına önemli bir zam da yapılacak.

Marcao ve Luyindama’da sıcak gelişme

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Muslera ile nikah tazelemeye hazırlanan Galatasaray'da yeni bir operasyonun startı verildi.

Sarı-Kırmızılılar, sözleşmeleri önümüzdeki yaz bitecek olan Marcao ve Luyindama'nın menajeriyle de masaya oturdu. Avrupa'dan önemli talipleri olan iki futbolcu konusunda pazarlıkta elinin zayıflamasını istemeyen yönetim kısa süre içinde sözleşmeleri uzatmak istiyor.

Marcao ve Luyindama'nın maaşlarına önemli bir zam da yapılacak.

   İKİSİNE DE 1.5 MİLYON EURO MAAŞ TEKLİF EDİLECEK
   Alınan bilgilere göre 850 bin Euro garanti ücret alan Marcao'ya 1.5 milyon Euro teklif edilecek. 1 milyon 50 bin Euro maaşı olan Luyindama'nın da 1.5 milyon Euro'dan yeni sözleşme imzalaması hedefleniyor.

   Fatih Terim'in savunmadaki çok önemli kozu olan iki futbolcuya da 2025'e kadar sözleşme uzatma teklifi yapılacağı belirlendi.

     Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ