Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.10.2020 15:40
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.10.2020 16:01
ABONE OL

kimdir, kaç yaşında, nereli? Kayserispor Başkanı ?

kimdir? Kayserispor Başkanı kaç yaşında nereli sorularına yanıt aranmaya başlandı. Kulüp başkanı Berna Gözbaşı'nın kızının ve bazı aile fertlerinin Sivasspor maçında locada saldırıya uğradığı açıklandı. Bu gelişmenin ardından dir sorusuna yanıt aranmaya başlandı.

Berna Gözbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Berna Gözbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı kimdir sorusu gündem oldu. Kayserispor – Sivasspor maçında locada yaşanan olayların ardından Berna Gözbaşı kimdir sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Kayserispor Kulübü; sarı-kırmızılı takımın, sahasında Sivasspor ile oynadığı maçta başkan Berna Gözbaşı'nın kızının ve bazı aile fertlerinin locada saldırıya uğradığını duyurdu.

BERNA GÖZBAŞI KİMDİR?

Kayserili olan Berna Gözbaşı, Gelibolu'da dünyaya geldi.. Memur bir ailenin tek kızı olarak, 9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü'nden 1996 yılında mezun oldu. Berna Gözbaşı, iş hayatına Kayseri Çinkur'un ihracat biriminde başladı. Londra Metal Borsasında "Uluslararası Finans, Metal Ticareti, Futures& Options" konusunda eğitim aldıktan sonra, ilk şirketi olan BRN Uluslararası Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi'ni 2001 yılında kurdu.

Birçok firmaya uluslararası pazarlama ve dış ticaret danışmanlığı yaptı. İhracata açılmamış bir cok KOBİ'yi ihracatla tanıştıran Gözbaşı, 2001 -2006 yılları arasında Ortadoğu, Doğu ve Batı Afrika pazarlarında aktif çalıştı. 2006 yılında yatak üretimine başladı.

BRN Yatak'ı farklı paketleme yöntemleri 5 kıtada 60'dan fazla ülkeye ihraç eden bir şirket haline getirerek, çok kısa bir sürede sektörün en önemli ihracatçı firmalarından biri haline getirdi ve girişimcilik ve ihracat dalında birçok ödüle layık görüldü ve genç ve kadın girişimciler için rol model oldu.

Kayseri Sanayi Odası ilk kadın meclis üyesi olan Berna Gözbaşı'nın 2 kızı vardır.