Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2020 Gazete
ABONE OL

için Trezeguet iddiası!

çalışmalarına başlayan 'ta Trezeguet ismi zaman zaman gündeme geliyor. gazetesi de bu durumu sayfalarına taşıdı. Bu sezon 'dan 'ya 11 milyon Euro'ya transfer olan Mısırlı yıldız için Beşiktaş'ın istekli olduğu belirtildi...

Trezeguet iddiası!
Yeni sezon çalışmalarına başlayan 'ta Trezeguet ismi zaman zaman gündeme geliyor. gazetesi de bu durumu sayfalarına taşıdı. Bu sezon 'dan 'ya 11 milyon Euro'ya transfer olan Mısırlı yıldız için Beşiktaş'ın istekli olduğu belirtildi... 'de kalmak istediğini her fırsatta dile getirmesine karşın 25 yaşındaki futbolcu için Aston Villa'nın 1 yıllık kiralık formülünü dikkate alacağı ifade edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.