Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.02.2020 Gazete
ABONE OL

Başkanı ’lık oldu

F.Bahçe, , Beşiktaş Başkanı ve G.Saray yardımcı antrenörü 'ya sevketti. kötü tezahürat, Beşiktaş kulübü ile Başkan Ahmet Nur Çebi sportmenliğe aykırı açıklamalar, Hasan Şaş ise Alanya maçında yaptığı hareket nedeniyle PFDK'ya sevkedildi.

Başkan Çebi PFDK’lık oldu
TFF Hukuk Müşavirliği F.Bahçe, Beşiktaş, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve G.Saray yardımcı antrenörü Hasan Şaş'ı PFDK'ya sevketti. Fenerbahçe kötü tezahürat, Beşiktaş kulübü ile Başkan Ahmet Nur Çebi sportmenliğe aykırı açıklamalar, Hasan Şaş ise Alanya maçında yaptığı hareket nedeniyle PFDK'ya sevkedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.