Bugünkü
Takvim

açıkladı: Abdülkadir’e 23 Uğurcan’a 20 milyon teklif ettiler

, Uğurcan ve için gelen tekliflerini açıkladı. Açıklamada, "Yetiştirdiğimiz 6 oyuncunun piyasa değeri 70 milyon 'ya ulaşmıştır. 'nın 17 milyon Euro'ya satışının yanı sıra, oyuncularımızdan 'a 20 milyon Euro, Abdülkadir Ömür'e ise 23 milyon Euro'luk transfer teklifleri gelirken, 4 milyon Euro, Abdulkadir Parmak 4 milyon Euro ve ise 1.5 milyon Euro'luk değere ulaşmıştır" denildi.

Abdülkadir’e 23 uğurcan’a 20 milyon euro teklif ettiler
Trabzonspor, Uğurcan ve için gelen tekliflerini açıkladı. Açıklamada, "Yetiştirdiğimiz 6 oyuncunun piyasa değeri 70 milyon Euro'ya ulaşmıştır. 'nın 17 milyon 'ya satışının yanı sıra, oyuncularımızdan Uğurcan Çakır'a 20 milyon Euro, Abdülkadir Ömür'e ise 23 milyon Euro'luk transfer teklifleri gelirken, 4 milyon Euro, Abdulkadir Parmak 4 milyon Euro ve ise 1.5 milyon Euro'luk değere ulaşmıştır" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.