Bugünkü
Takvim

Alex de Souza: çağırırsa hemen gelirim!

'nin efsane futbolcusu Alex, 'a geldi. Sambacı, “Fenerbahçe’ye ne zaman çağrılırsam gelirim. Burada jübile planım yok” açıklamasında bulundu.

Fener çağırırsa hemen gelirim!
F.Bahçe'nin efsane futbolcusu Alex, bir hastanenin davetlisi olarak İstanbul'a geldi. Sambacı, "Ne zaman çağrılırsam gelirim. F.Bahçe'ye gelmek benim elimde değil. Bu yönetimin verebileceği bir karar" dedi.JÜBİLE İÇİN NET KONUŞTU
Alex de Souza, Fenerbahçe'de bir jubile planının olmadığını da sözlerine ekledi.Alex, F.Bahçe ile transfer konusunda fikir alışverişinde olduğunu ancak işin içinde olmadığını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.