Bugünkü
Takvim

’a dişli rakipler

’in ev sahipliğinde yapılacak FIBA ’nda grup kuraları çekildi. E Grubu’nda Çekya, ABD ve ile eşleşti.

FIBA Dünya Kupası'nda grup aşaması kuraları çekildi. Çin'in evsahipliğinde Shenzhen kentinde 31 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek şampiyonada E Grubu'nda Çekya, ABD ve ile eşleşti. Grubun maçları Şangay kentinde oynanacak. Kupada diğer gruplar şöyle oluştu:
A Grubu: Fildişi Sahili, Polonya, Venezuela, , B Grubu: Rusya, Arjantin, G.Kore, Nijerya, C Grubu: , , , Tunus, D Grubu: Angola, Filipinler, , , F Grubu: Yunanistan, , , Karadağ, G Grubu: Dominik Cumhuriyeti, Fransa, , Ürdün, H Grubu: , Senegal, Litvanya, .

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.