Bugünkü
Takvim

’a af gündemde!

tahtasının kapalı olmasının yanı sıra sakatların çoğalması sonrası, bırakılan tecrübeli oyuncunun affedilmesi tartışılıyor.

Olcay Şahan’a af gündemde!
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ünal Karaman'ın raporu doğrultusunda bırakılan Olcay Şahan'ın yeniden takıma dönmesi gündemde. Satış listesine konmasının ardından herhangi bir takıma i gerçekleşmeyen deneyimli oyuncu, Kadir Özcan Tesisleri'nde antrenörler nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Trabzonspor'da transfer tahtasının kapalı olması ve sakatların çoğalması nedeniyle Olcay'ın affedilebileceği iddia ediliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.