Bugünkü
Takvim

'de köstebek avı

Takım içindeki yaşananların ve özel bilgilerin yanlış ya da doğru da olsa farklı şekilde yönetime iletilmesi li futbolcuları huzursuz etti. Sarı-Lacivertli futbolcular, "Bugün onlara yarın bize. Birbirimizle konuşamaz olduk" deyip 'daki köstebeği aramaya başladı

Samandıra'da köstebek avı
Fenerbahçe'de yardımcı antrenörler Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı'nın kulüpten gönderilmesi, Volkan, Aatif ve Dirar'ın da bırakılması Samandıra'da huzursuzluk yarattı. Takımdan ayrılanların "Başkan yanlış bilgilendirilmiş" demeleri gözleri Samandıra'ya çevirdi...

DAHA DİKKATLİ OLUYORLAR!
Takım içindeki bilgilerin yanlış ya da doğru da olsa yönetime farklı şekilde aktarılmasından rahatsız olan futbolcular birbirleriyle bile dikkatli konuşuyorlar. Bazı futbolcular doğru bilgilerin bile abartıldığı görüşünde.

BU DURUM NORMALLEŞMELİ
Fenerbahçeli futbolcuların, "Bugün onlara yarın bize. Birbirimizle bile sesli koruşamaz olduk" diyerek dert yandıkları ifade edildi. Samandıra'da köstebek avına çıkan futbolcular durumun normalleşmesini istiyor.

COCU İLE BİR SIKINTI YOK...
Kendileri hakkında çıkan gruplaşma haberleri sonrasında da futbolcuların daha dikkatli davrandıkları da gelen haberler arasında. Ancak futbolcular Cocu ile olan iletişimde bir sıkıntı yaşamıyorlar.
KARİYERİNİN EN ZOR ANLARI
'da PSV ile başarıdan başarıya koşan 4 sezonda 3 şampiyonluk yaşayan , teknik direktörlük kariyerinin en zor zamanlarını yaşıyor. Sistemi hala tam anlamıyla oturtamayan Cocu, yaşanan gelişmelerin ardından izinleri kaldırarak takımı ile daha fazla vakit geçirmeyi hedefliyor.

COCU REKABET İSTİYOR
Ozan'dan sonra Volkan, Dirar ve Aatıf'ın kadro dışı kalması, Kameni'nin yabancı kontenjanına takılması, bazı futbolcuların da formsuz olması Phillip Cocu'yu sıkıntıya soktu. Takım içinde rekabet olmasını isteyen Hollandalı teknik adam, en çok da muhtemel sakatlıklardan çekiniyor. Milli arada futbolculara kondisyon yükleyen Hollandalı teknik adam, birkaç maçlık seri galibeyetle takımı buhrandan çıkartmayı hedefliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.