Bugünkü
Takvim

için karar başkanın

Güneş, ’nun kalmasını istediğini söyleyerek, “Ancak karar başkanın” dedi

Negredo için karar başkanın
Beşiktaş Şenol Güneş, Negredo'nun transfer olacağı iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
LOVE VERİMSİZ
Tecrübeli hoca, Negredo'nun kalmasını istediğini ifade ederek, "Ancak kulübün çıkarları öndeyse birşey diyemem. Önemli olan kulüp menfaatidir. Kaldı ki kadroda en sorunsuz oyuncuların başında geliyor. Kendisiyle hiçbir problemimiz yok" dedi. Oyuncuların gitmesiyle ilgili onayı başkanın verdiğini vurgulayan Şenol Güneş, "Negredo'nun gitmesini istemem ama böyle bir durum varsa, kulübün menfaatlerine de yarıyorsa o zaman iş değişir" diye konuştu. Vagner Love'la ilgili de konuşan başarılı teknik adam, "Vagner iyi bir oyuncu ancak verimsiz" ifadesini kullandı.

​4 MAÇTA ALINAN 7 PUAN BAŞARISIZ BİR SONUÇ
Ligde 4 maçta alınan 7 ı bir başarısızlık olarak gören Güneş, "Sorumluluk benim. Daha fazla çalışacağız. Şimdi önümüzde 4 lig ve 2 Avrupa Ligi maçı var. Sonrasında yeniden milli ara olacak. Hedefimiz tamamını kazanmak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.