Bugünkü
Takvim

i Cocu yaptı!

Geçen sezon büyük hayal kırıklığı yaratan , ve Isla, Cocu ile birlikte adeta yeni etkisi yapıyor

Transferi Cocu yaptı!
Henüz beklenen lerin yapılmaması nedeniyle sıkıntı yaşayan Fenerbahçe'de yüzleri Phillip Cocu güldürüyor... Takımla kısa sürede çok iyi bir ilişki kuran Hollandalı hocanın sıcak tavırları futbolcuların performansına olumlu yansıyor. Özellikle üç yıldızın performansı öncesi umut veriyor.

"GELİYORUZ" DİYORLAR...
Geçen sezon hayal kırıklığı yaratan isimlerin başında gelen Mathieu Valbuena, Mauricio Isla ve Mehmet Ekici takıma yeni transfer etkisi yapacağa benziyor. 3 yıldız da performansıyla "Ben geliyorum" diyor.

VALBUENA ADETA HIRS KÜPÜ
Büyük umutlarla transfer edilmelerine rağmen beklenen katkıyı veremeyen üç yıldızın bu görüntüsü herkesin yüzünü güldürüyor. Özellikle Valbuena hırsıyla yeni sezona damga vuracağının sinyalini veriyor.

SALİH DE DİKKATLERİ ÇEKİYOR
Bu üç yıldızın dışında takıma geri dönen Salih Uçan da dikkat çeken bir isim... Phillip Cocu ayrıca Altınordu'dan transfer edilen Berke ve Barış'la da bire bir görüşme yaparak istediklerini anlatıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.