Bugünkü
Takvim

Soğuk savaş

Güneş, onu istemese de çalışmalarına devam ediyor. İkili arasında soğuk rüzgarlar esiyor...

Soğuk savaş
Beşiktaş'ta Alvaro krizi... Siyah- Beyazlılar'da Teknik Direktör Şenol Güneş, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında, "Alvaro Negredo artık bizimle olmayacak" ifadelerini kullanmış ve onun satılmasını istemişti. Tecrübeli teknik adam, İspanyol golcüyü Slovakya kampına da götürmemişti.

FİKRET ORMAN ARAYA GİRDİ!
BU açıklamalardan kısa bir süre sonra ise Başkanı , "Negredo açıklamaları yanlış anlaşıldı" diyerek İspanyol oyuncunun takıma kazandırılmasını istemişti. Sonrasında Negredo kampa katıldı

NE YAPACAĞI MERAK KONUSU
Slovakya'daki kamp çalışmalarında Negredo ile Şenol Güneş arasında soğuk rüzgarların devam ettiği gözlendi. Tecrübeli oyuncu kampa katılsa da Güneş'in onu oynatıp oynatmayacağı merak konusu.

NEGREDO'YU ÇOK SERT ELEŞTİRDİ
Şenol Güneş, "Sakatsa başka yerde de olabilirdi. Kamp sakatların tedavi yeri değil hazırlık yeridir" diyerek Negredo'nun iyileşmeden kampa gelmesini eleştirdi. Güneş, Negredo'nun ismini ağzına almadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.