Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.10.2017 Gazete
ABONE OL

denenecek

Demirören, Özbek ve Mosturoğlu ile bir araya geldi. Zirvede uygulamasının Kasım’da denenmesine karar verildi

Video hakem denenecek
TFF'de kritik bir toplantı yapıldı. TFF Başkanı Yıldırım Deimirören, G.Saray Başkanı Dursun Özbek ve F.Bahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu bir araya geldi. Toplantıya TFF üyeleri de katıldı. Toplantı sonrasında konuşan Dursun Özbek, le ilgili olarak, "Video hakem için Kasım'da deneme çalışması yapılacak. O denemeye göre uygulanacak. Bunun aksaksız olması gerekir" diye konuştu.

ALTYAPIYI DA KONUŞTUK
Özbek ayrıca, "Altyapı, gençlerin yetişmesi yönündeki problemleri konuştuk. Bunu yabancı sınırlamasıyla beraber konuştuk. Birlikte bir çalışma yaparak daha güçlü bir milli takım için mutabakatımız oldu" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.