Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.03.2017 Gazete

Yargıtay’dan Fener’e müjde

Şike davasında önemli bir gelişme yaşandı. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı şike davasında Fenerbahçe Spor kulübü Başkanı ve yöneticiler ile ilgili olarak beraat kararının onanmasını talep etti ve dosyayı Yargıtay 5. Dairesine gönderdi.

Yargıtay’dan Fener’e müjde
F.bahçe dün çok önemli bir gelişme ve müjde ile güne başladı. Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler ile ilgili beraat kararlarının onanmasını talep etti. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, dosyayı Yargıtay 5. dairesine gönderdi. Atılan adımın çok önemli olduğuna değinen Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ve Abdurrahim Erol, Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nden çıkacak kararın da olumlu olacağını ümit ettiklerini ifade ettiler.

MOSTUROĞLU: UMUTLA BEKLİYORUZ
Asbaşkan Şekip Mosturoğlu "Yargıtay Başsavcılığı beraat kararlarının onanması istemiyle tebliğnamesini hazırlayarak dosyayı ilgili daireye göndermiş. Bu çok önemli bir adım ama tabii esas kararı Yargıtay 5. Ceza Dairesi verecek. Oradan çıkacak kararda inşallah bu kadar olumlu olacak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.