;

Gökhan'ı WestHAM yaptılar

İngiliz ekibi West Ham'ın Beşiktaş'a yaptığı 11 milyon Euro'luk teklifin kabul edildiği anlaşmanın Mayıs'ta açıklanacağı belirtildi

Gökhanı WestHAM yaptılar

Gökhan Töre yuvadan uçmak üzere. Sakatlığı ve hemen ardından geçirdiği hastalığı nedeniyle bir anda ortadan kaybolan Gökhan Töre ile ilgili sürpriz bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre siyah-beyazlı yönetim Gökhan Töre için West Ham ile 11 milyon Euro'luk teklif karşılığında anlaştı. Kartal'ın eski hocası Slaven Bilic'in sezon başında 10 milyon Euro teklif ettirdiği, Beşiktaş'ın ise 15 milyon Euro'da direttiği için Gökhan Töre transferi rakamda anlaşma olmadığı için yatmıştı. Devre arasında İngilizler yeniden kapıya dayanınca yönetim de elini sağlama almak için Aras'ı transfer etmişti. Fakat West Ham Beşiktaş'ı yeniden tatmin edecek bir rakamla gelmeyince Töre takımda kalmış, Aras da kiralanmıştı. Ancak West Ham'ın bu kez Beşiktaş'ı ikna eden bir rakamla (11 milyon euro) kapıya geldiği Gökhan Töre için tüm anlaşmaların tamamlandığı, resmi açıklama için Mayıs ayının ilk haftasının beklendiği ifade ediliyor.

Etiketler:
  • 19 Mart 2016, Cumartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.