Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.10.2015 Gazete
ABONE OL

Suçlamalar çok iğrenç

kaptanı Onur sakat olmadığı yolunda çıkan söylentilere tepki göstererek, "Suçlamalar çok iğrenç"

Suçlamalar çok iğrenç
Trabzonspor'da kaptan Onur sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Sağ dizinde ödem meydana gelen futbolcunun teknik ekiple anlaşamadığı için sakatlığını bahane ettiğini iddia ediyor. Kaybedilen Mersin maçından sonra teknik direktör Şota Arveladze'nin de "Onur bu takımın kaptanı ancak 'Ben sakatım' diyor, iki maçtır oynamıyor" diyerek üstü kapalı suçladığı milli file bekçisi, "Bu konuda yapılan suçlamalar iğrenç boyuttadır. Sakat olduğum MR sonuçlarına göre ortadadır. Sakatlığım geçtiğinde çalışmalarıma devam edeceğim" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.