Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.05.2013 13:04
ABONE OL

'u kim ikna etti?

Galatasaray ve arasında gidip gelen genç oyuncu adeta 2 kulüp arasında transfer savaşı yaşattı....

Alper Potuk'u kim ikna etti?
'nin yeni transferi 'un, transfer olmadan önce memleketinde kendisine yakın bir aile dostuyla konuşup, Fenerbahçe transferi konusunda ikna olduğu iddia ediliyor.

Fenerbahçe'nin 5 yıllığına renklerine bağladığı yıldız futbolcu Alper Potuk'un transfer haberi, memleketi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde sevinçle karşılandı.

Transferin yankıları sürerken, süreçle ilgili sıcak bir açıklama ise Alper Potuk'un babası, 'tan geldi. Alper'in Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce Galatasaray transferi konusunda hevesli olduğunu anlatan baba Potuk, Alper'in transfer öncesinde aynı zamanda eski bir futbolcu ve koyu bir Fenerbahçeli aile dostları 'i aradığını ve Fenerbahçe transferi konusunda Alper'i ikna ikna ettiğini söyledi.

Toker'in, Alper'e, Fenerbahçe'de daha çok gelişme sağlayacağını anlattığını ifade eden baba Potuk şunları söyledi:
"Oğlum dün öğlene kadar Galatasaray transferi konusunda çok hevesli idi. Yalnız öğleden önce Süleyman Toker abisi ile konuştular. Süleyman abisi eski bir futbolcu olduğu için onun Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile daha iyi gelişim göstereceği konusunda ikna etti. Öğleden sonra ise Fenerbahçe devreye girince kulübü ile birlikte tamam dedi. Dün akşam Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ve Aziz Yıldırım ile konuştuktan sonra abisi Emrah ile birlikte ilk olarak Süleyman abisini aradılar ve ilk bilgiyi onunla paylaştılar. Olayın maddi şartlar ile ilgisi yok. Alper para için tercihlerini değiştirmez. O'nun tek isteği futbolunu ilerletmek ve kalıcı olmak"

TRT Haber

kalan karakter 1000

fbli fbli

yiğit gökoğlan çağlar bilici mehmet battal sercan ali turan bunlarda yıldız adayıdı galata adamların geleceğini bitirdi bi tutturmuşlar gidiyor mehmet topuz geçen yılın en iyi oyuncularından biridi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.05.2013 03:19
albaydo albaydo

hala midem bulaniyor aziz yildirim, halil esk.bsk ve potuk ailesini gorunce,,,,,,,, soz=namus

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.05.2013 01:35
Alper Alper

Galatasaray da iyi bir alternatif olacaktı. Ancak Galatasaray Alper için olmazsa olmazdı. Treni kaçıran kendisi oldu. Parlamadan söndü.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 24.05.2013 00:02
adnan adnan

bunların hepsi yalan.alper potuk fenere hayırlı olsun.bakın göreceksiniz bu medya şişirmeside özer gibi sezer gibi topuz gibi olacak bekleyin göreceksiniz.ayrıca bugün galatasaylıyım deyip yarın fenerbahçeye giden bir futbolcudan hayır gelmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır3
cevapla 23.05.2013 23:23
sng sng

bizde yedik

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 23.05.2013 18:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.