Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.05.2012 09:15
ABONE OL

"Sadri Şener'den para aldım"

Şikede büyük itiraf
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile 15 yıllık dostluğunun bulunduğunu belirten Zeki Mazlum, "O görüşmeler rutin görüşmedir. Başka bir amacı yoktur. Mecnun Bey bana Trabzonspor'dan birilerinin kendi takımına girdiğini söylüyor. Ben de bunun Trabzospor yönetimi ile alakası olmayacağını söyledim. Evet ben Sadri Şener'den para istedim. Trabzonspor'un stadının güvenliğini yapıyorum. Güvenlik şirketim var. 12 Mayıs'ta Sadri Bey'e 'Paramız var mı?' diyorum. Başkanımız bana 'Var' diyor. Benim telefonuma şike ile ilgili mesaj geldi. İbrahim Akın ile alakalı mesaj. Bu mesajı Tahir Kıran gönderiyor. Ona da başka birinden geliyor. Ben de aynı mesajı Trabzonlu arkadaşa gönderiyorum. Bu konu ile alakalı, bu mesaj ile ilgili Sadri Başkan ile görüşecektim" diye konuştu.

"ÖDEME GÜVENLİK HİZMETİNİN KARŞILIĞI"


Mazlum, "Fransa'dan birisi arıyor. Orada yaşayan bir işadamı. Son maç ile alakalı konuştuk. 'Mecnun ile aran iyidir' diyor bana. Ben de 'Fenerbahçe buraya kadar getirmiş son maçta bırakır mı' diyorum" dedi. İddianamede yer alan şike iddialarına ilişkin bir şey duymadığını belirten Mazlum, "Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'dan maç bileti aldım. Maç bileti ile alakalı görüştüm" şeklinde konuştu. Sadri Şener ile yaptığı görüşmenin ardından yaklaşık 1 hafta sonra kulüpten kendi güvenlik şirketine 46 milyar ödeme yapıldığını belirterek, "Bu ödeme bana olan borç karşılığında yapılan ödemedir. Güvenlik hizmetinin karşılığıdır" diye konuştu.

kalan karakter 1000

murat murat

46 milyarmı o kadar para değil trabzonda tüm takımlarda yok
46 milyon deseniz yine trabzonda yok .46 bin lira olabilir o parayada mac satacak kulüp 3.liğde bile yok biraz mantık lütfen.basın olrak taraf tutmayın pisliğinizde boncuk bulmuş gibisiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 30.05.2012 20:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.