Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2012 Gazete

Başkan'ın durumu maalesef ciddi!

Pankreas değerleri kötü çıkan Yıldırım bugün hastaneye yatacak. Avukat , "Başkan'ın durumu ciddi" dedi

Başkan'ın durumu maalesef ciddi!
3 Temmuz sürecinin en başından bu yana sürekli sağlık problemleri yaşayan Fenerbahçe Başkanı yine rahatsızlandı... Dün yapılan kontrollerde pankreas değerlerinde sorun tespit edilen Yıldırım bugün Şişli Etfal Hastanesi'ne yatacak. Cuma'ya kadar duruşmalara katılamayacak olan Yıldırım'ın avukatı 'nin yaptığı açıklamalar durumun vehametini gözler önüne serdi. Dede, "Tahlil sonuçları kötü. Maalesef durum çok ciddi. Ancak başkanımız çok güçlü" dedi. Avukatlar, Yıldırım'ın sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmesi için bugün savcılığa dilekçe verecek.kalan karakter 1000

gs1905 gs1905

aziz başkana acil şifalar .gerçekten insan anlamakta zorluk çekiyor.bu insan fb kulubü başkanı.terörist değil. galatasay taraftarı olarak bu olayın şike olayı olmadığını düşünüyorum.ve bu insana yapılanlar asla kabul edilemez .bu insanın sağlık sorunları var.bu insan şikeyi tek başına mı yaptı.bu insanın ailesi eşi var.suçluymuş gibi halen ceza evinde başkaları serbest.bu nasıl adalet.tekrar aziz başkana acil şifalar dilerim.umarım en kısa zamanda çıkar ve sağlığına kavuşur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır58
cevapla 30.05.2012 12:00
1907 gfb 1907 gfb

seni tebrik ediyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.05.2012 20:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.