Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.05.2012 15:39
ABONE OL

'a kötü haber!

Şike soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan 'a yarın yapılacak duruşma öncesi kötü haber...

Aziz Yıldırım'a kötü haber!
Şike davasından yargılanan 'ın avukatlarının iki hafta önce, Aziz Yıldırım'ın tutukluluğunun sona erdirilmesi için mahkemeye yaptığı itiraz reddedildi.

"Dosya kapsamı ve delil durumu" dikkate alınarak Yıldırım'ın tutuklu yargılanmasının devamına karar verildi.

İki mahkeme de reddetti

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatları, Ceza Muhakemesi Kanunu'nun ilgili prosedürüne uyarak, Yıldırım'ın tahliye edilmesi için yargılamayı yapan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ne dilekçe verdi.

Avukatların başvurusunu değerlendiren mahkeme heyeti bu talebi reddetti. Avukatlar, bu karar üzerine bir üst mahkemeye yani 17. Mahkemesi'ne başvurdu.

17 Ağır Ceza Mahkemesi'nin bir başkan ve iki üyeden oluşan heyeti de Yıldırım'ın tutuklu yargılanmasına yapılan itirazı reddetti. Yıldırım'ın tutuklu yargılanmasına devam edilecek... (Milliyet)

kalan karakter 1000

Berlinli Türk Berlinli Türk

Hakimlere göre suc olan ona göre suc degil. "Kanunlar ve kurallara karsi boynum kildan incedir" felsefesini kabul etmegisi tutuksuz yargilanmasina engel oluyor gibi. Hakimler üzerinde iyi bir intiba biraksaydi oda bu gün disarda idi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.05.2012 23:04
olay olay

ne bekleniyor aziz yıldırım ın ölmesini mi? bu ülkede gökdeniz karadeniz kaç maçta şike yaptı 6 ay hak mahrumiyeti alıp sonra milli takıma alındı . şaşılacak şey gerçek suç denizlili birinin mektubu ve yok lan 1 milyon var ama işin içinde fb ismi geçmediği için mahkemede bekliyor içerde tek gs li yok. kanıt yok suç üstü yok suç yok fb suçlu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 28.05.2012 20:33
kanarya kanarya

o zaman bu senede gs sampiyon yapılacak desenize

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır93
cevapla 28.05.2012 18:49
b.ahmetberkit b.ahmetberkit

inşallah mühebbet yer

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır65
cevapla 28.05.2012 17:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.