Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.05.2012 19:30

"Düşüncelerim ile uyuşan bir kulüpte çalışmak istiyorum"

Beşiktaş Kulübü'nün eski teknik direktörü , kendisine tekliflerin geldiğini düşünceleri ile uyuşan bir kulüpte çalışmak istediğini söyledi.

Başka bir kulüpte çalışabilirim
Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Derneği (TÜMBİAD)'nin düzenlediği 2. Geleneksel Bahar ve Dostluk Turnuvası'na katılan Havutçu, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Genç hoca, çok güzel bir etkinlikte olduğunu ancak dizindeki sakatlığından dolayı arkadaşları ile dostluk maçı yapamayacağını kaydetti.

Beşiktaş Kulübü'nde yaşananlarla ilgili konuşmak istemediğini dile getiren , kendi geleceğiyle ilgili ise şunları kaydetti:

"Bana gelen teklifler var. Ben de bu yolda ilerlemek istiyorum. Hayırlısı ile düşüncelerimizi paylaşabileceğim kulüp olursa çalışmak isterim. Şu anda biraz dinlenmek istiyorum. Tabiiki teklifler var. Belki hemen belki biraz daha sonra gerçekleşebilir."

TÜMBİAD Başkan Cevdet Akay da "2. Geleneksel Bahar ve Dostluk Turnuvamızda üyelerimizi, iş dünyasını, akademik çevreleri, spor camiasını bir araya getirdik. Çok güzel bir dostluk maçı oluyor." diye konuştu.


kalan karakter 1000

outlaw outlaw

yeterince dinlenmedin mi zaten

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.05.2012 12:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.