Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.05.2012 16:10
ABONE OL

Çinliler, Hiddink'e aldığı maaşının üç katını önermiş

Rusya Ligi takımlarından Anzhi'nin Teknik Direktörü , bir Çin takımının kendisine aldığı maaşının üç katını önerdiğini söyledi.

Çinliler, Hiddink'e aldığı maaşının üç katını önermiş
Hiddink, "Benim önceliğim para değil, hedeflerdir." diye konuştu.

'nın Hollandalı hocası Rus basınına röportaj verdi. Hiddink, Rusya'ya dönüşü, gezileri, takımıyla olan ilişkisi ve basında kendisiyle ilgili yer alan haberlere açıklık getirdi. Röportajda en dikkat çekici bölüm, Hiddink'e bir Çin takımının yüklü miktarda maaş önermesi ile ilgili oldu. Bir Çin takımı şu anda aldığı maaşının üç katını önerdiğini belirten ünlü hoca, hedefinin asla para olmadığını sözlerine ekledi.

Hiddink, "Bana teklif geldiğinde, öncelikle beni takımın hedefi ve ileriye dönük çalışmaları ilgilendirir." diye konuştu.

Resmi olmayan bilgilere göre 'in Anzhi'de yıllık kazancı 10 milyon Euro civarında.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.