Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.05.2012 20:16
ABONE OL

'dan önemli açıklama!

''Futbolda şike'' iddialarına yönelik dava kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı , avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada, hiçbir siyasi oluşum içinde yer almadığını bildirdi.

Aziz Yıldırım'dan önemli açıklama!
'ın avukatları aracılığıyla yaptığı açıklama, kulübün internet sitesinde de yer aldı.

Son günlerde bazı yazar ve yorumcular tarafından görsel ve yazılı medyada, kendisinin ve Fenerbahçe 'nin siyasi oluşumlar içine çekilmeye çalışıldığını kaydeden Yıldırım, bunu üzüntü ve endişeyle karşıladığını belirterek, şöyle dedi:

''Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da 105 yıldır Türk sporuna hizmet eden Fenerbahçe Spor Kulübü de bugüne kadar hiçbir siyasi oluşumun hiçbir bölümünde yer almamıştır, bundan sonra da yer almayacaktır.

Herkes şunu açık ve net olarak bilmelidir ki; Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye Cumhuriyeti'nin güzide kulüplerindendir; kurulduğu günden bugüne, ülke sporu ve menfaatleri adına büyük hizmetler vermektedir. Spor ve siyasetin, 'Fenerbahçe' adı kullanılarak yan yana getirilmemesi, kulübümüzün gerçek dışı bu iddialarla yıpratılmaması gerektiğini saygıyla arz ederim.''


kalan karakter 1000

fenerli fenerli

Pazar Günü Tekrar Başkanımızsın...seni çok özledik...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.05.2012 21:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.