Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.09.2011 18:43
ABONE OL

İnsan utanmaz mı ya?

ve 'la klasikleşen futbol programı 90'a Erdoğan Aktaş ve 'ın katılımıyla artık her salı akşamı A Haber'de.

Kulüpler hiç utanmaz mı ya?
Dün akşam yayınlanan programın ilk bölümünde spor gündemini meşgul eden olaylar masaya yatırıldı.

, , Erdoğan Aktaş ve 'ın bulunduğu nda son günlerin önemli futbol olayları masaya yatırıldı.

BABAOĞLU: KULÜPLER BİRLİĞİ FELAKETE SÜRÜKLEDİ
Şike operasyonu hakkında Haşmet Babaoğlu şöyle konuştu:

2008 son 90 Dakika'da "Hep federasyonu eleştiriyoruz, oysa Türk futbolunu felakete sürükleyen Kulüler Birliği'dir." deyip durdum. Şimdi daha net görüyorum. Kulüpler Birliği yeni başkanını seçiyor. Yeni başkanının işi ne oluyor? Yıldırım Demirören'in işi ne? Alıyor eline dilekçeyi şike yapıldığında küme düşme cezası kaldırılmalıdır diye koşuyor, Meclis'e. İnanılır gibi şey değil.

Şike olursa küme düşme cezası kaldırılsın diye koşan bir Kulüpler Birliği'ni düşünebiliyor musunuz?

Şike yapılmış ama o sene ligde bazı takımlar düşmüşler. Şike yapılınca düşen takımlara da o şikeden mutlaka pay vardır. Yani zarar görmüşlerdir.

Küme düşülmesin demek şudur; "Düşen düşsün kardeşim, ama bizi kurtarın!" Böyle bir şey var mı? Nasıl bir Kulüpler Birliği'dir bu? Nasıl bir mantıktır bu? İnsan utanmaz mı ya?

kalan karakter 1000

MANSUR DİKİCİ MANSUR DİKİCİ

DEMİRÖREN BU LEKEYİ NASIL TEMİZLEYECEK?FEBEYE YALAKALIK HİÇ YAKIŞTI M I? ÇARŞI NEDEN SUSKUN?-ÇARŞININ DA İŞİ BİTTİ.!ASALETİN RUHU BÜYÜK KÜKREYİŞİNE DEVAM EDİYOR..AYAĞA KALK VE DESTEKLE..

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır5
cevapla 28.09.2011 19:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.