Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.09.2011 14:41
ABONE OL

geliyor!

NBA Yıldızı , çeşitli etkinliklere katılmak için pazar günü İstanbul'a gelecek.

Kobe Bryant geliyor!
İstanbul, Kareem Abdul Jabbar'dan sonra, 'ı da ağırlayacak. NBA'in en önemli yıldız oyuncularından Bryant, bir dizi etkinliğe katılmak için 25 eylül Pazar günü İstanbul'a gelecek.

Kobe Bryant, Nike firmasının düzenlediği organizasyona katılacak. Genç basketbolseverlerle bir araya gelecek NBA yıldızı, ayrıca 3'e 3'lük takımlar halinde gerçekleştirilecek (Sahayı Ele Geçir) adlı basketbol turnuvasında finale yükselen iki takımın antrenörlüğünü yapacak. "Sahayı Ele Geçir" Turnuvası'na hem kadın, hem erkek basketbol takımları katılabilecek.

Kobe ziyaretinde ayrıca iki basketbol sahasının açılışını gerçekleştirecek ve bu sırada basketbolseverlerle bir sohbet toplantısı düzenleyecek.

Haziran ayında da Kareem Abdul Jabbar İstanbul'a gelerek, hem bazı etkinliklere katılmış, hem de kendi yazdığı bir belgeselin tanıtımını yapmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.