Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.09.2011 14:41
ABONE OL

yoğun bakımda

Gençlerbirliği Başkanı solunum yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındı.

İlhan Cavcav yoğun bakımda
Solunum yetersizliği çeken ve akciğerlerinde ödem tespit edilen Gençlerbirliği Kulübü Başkanı yoğun bakıma alındı.

İlhan Cavcav'ın geçen hafta Cuma gününden beri yüksek tansiyon ve nefes darlığı problemi çektiği ve kontrollerinin ardından evine gönderildiği öğrenildi.

Pazar günü ise tekrar rahatsızlanan Cavcav'ı gece geç saatlerde ailesinin özel bir hastaneye kaldırdığı belirtildi. Yapılan tetkikler sonucu durumunda düzelme görüldüğü için Cavcav hastaneden çıkarıldı. Başkanın özel doktoru aşırı yorgunluk yaşayan Cavcav'a istirahat verdi.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, dün gece yeniden tansiyon sorunu ve nabız düşüklüğü nedeniyle solunum yetmezliği sıkıntısı yaşadı ve bu sabah hastaneye kaldırıldı.

Tansiyonu düzelen Cavcav'ın potasyum değeri yüksek, sodyumu düşük çıkarken, akciğerlerinde ise ödem tespit edildi. Solunum yetmezliği başlaması üzerine doktorlar Cavcav'ı yaklaşık yarım saat önce yoğun bakıma aldı.

İlhan Cavcav'ın içeri girerken doktoruna ''Hocam beni toparlayın, maça gideceğim'' demesi üzerine, doktorunun kendisine, ''Çok kötü durumdasın, ne maçı, istirahat etmen şart'' dediği bildirildi.

kalan karakter 1000

cimbomlu cimbomlu

Parayla kurtul bakalım Azrail in elinden kurtulabilecek misin? Şikeyle pislikle bir ömür geçer sandın ama fena yakalandın cavcav efendi para para diye insanların ahını alırsan işte böyle yamulursun. Hiç üzülmedim hatta can düşmanımın başına gelmiş kadar sevindim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.09.2011 16:19
27antep 27antep

Geçmiş olsun demek gelmedi içimden.
Bu yaşında fenalığa,kanunsuz işlere(şike-teşvik-çete) destek olması hiç hoş olmadı.........

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.09.2011 15:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.