Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.09.2011 16:22
ABONE OL

Aziz Yıldırım'dan sürpriz mesaj

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, cezaevinden mesaj gönderdi.

Aziz Yıldırım'dan sürpriz mesaj
Futbolda şike ve teşvik iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Metris Cezavevi'nde tutuklu bulunan Yıldırım'ın, dünkü tarihi maçın ardından avukatları aracılığıyla taraftarlara gönderdiği mesaj, Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yayımlandı.

"Sevdan beni terk etmedi" başlıklı mesajda, 13 yıldır devam eden başkanlığı süresince Fenerbahçe'den ilk kez bu kadar uzun süre ayrı kaldığını belirten Yıldırım, "Şimdi O'nu uzaktan izlerken O'nu ne kadar sevdiğimi daha iyi anlıyorum, duyduğum o imkansız sevgi sanki içimdeki özlemle birlikte katbekat büyüyor ve ben, Aziz Yıldırım, biliyorum ki, Fenerbahçe sevdası yaşadığım süre boyunca beni asla terk etmeyecek" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe- maçına kadın taraftarların gösterdiği büyük ilgi konusunda şunları kaydetti: "Dün, bir kez daha izledim sizleri; genç yaşlı demeksizin bilet için oluşturduğunuz uzun kuyrukları, formalı gençleri, çocukları, hanımları gördüm. Hep bir ağızdan 'Fenerbahçe' deyişinizi dinledim, Fenerbahçe'ye, bizlere verdiğiniz büyük desteği hissettim. Bana bu duyguları yaşatan; Fenerbahçe'nin, büyüklüğü dışında apayrı bir hissiyat, aidiyet, sevgi olduğunu gösteren, tarifi imkansız büyüklükteki taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Ben, yıllarca bu birliğin, desteğin, aile hissiyatının, kadın erkek, genç yaşlı demeksizin, tek bir fark olmaksızın oluşan sevgi selinin gücü ve bunun daha da büyümesinin hayali ile çalışmış, gecemi gündüzüme katmıştım. Dün hep birlikte bir kez daha bunu başardığımızı gördüm. Fenerbahçemizi el birliği ile nasıl daha da büyüttüğümüzü gördüm."

kalan karakter 1000

BAYKAL BAYKAL

FEBE 'NİN BRÜTÜSÜ...40 GALATASARAY BUNUN KADAR ZARAR VEREMEZDİ FEBEYE..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.09.2011 11:09
raspun raspun

nedense güney amerikalı futbolcular daha çok seviyor başkanı, para para para,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 21.09.2011 19:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.