Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.10.2010 11:37
ABONE OL

Şükür'e göre derbi ne olur?

F.Bahçe-G.Saray maçıyla ilgili konuşan 'ün Polat'ın teklifi sonrası yaşadıkları şöyle...

Şükür'e göre derbi ne olur?
İsmi 'daki yeni dönemde sportif direktör ya da antrenör olarak geçen 'ün Pazar günkü derbiyle ilgili olarak Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, "Bu kez durum farklı. Çok gollü bir maç olacağını düşünmüyorum. Doğal olarak skoru kimse bilemez; ama bana göre iki taraftan birisi tek gollü galibiyet alabilir" dedi.

ÇOK GOLLÜ BİR MAÇ OLACAĞINI SANMIYORUM

Galatasaraylı futbolcularla da konuştuğunu kaydeden Şükür, "Fenerbahçe Yönetimi her zaman olduğu gibi, takımını derbiye çok iyi motive ediyor. Ali Koç'un açıklamaları çok dikkat çekici. Mutlak galibiyet, tarihi fark ya da Galatasaray çabuk teslim olur/olmaz türünden söylemlere katılmıyorum. Bu türden küçültücü yaklaşımlar doğru değil. Kıyasıya bir mücadele olacak. Galatasaraylı futbolcu arkadaşlarım beni arıyorlar. Galatasaray takımının orada iyi mücadele edeceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

: "TEKNİK DİREKTÖRÜ SEN BELİRLE"

Hakan Şükür, kendisine yapılan Sportif Direktörlük konusunda ise konuşmayacağını söyledi.

Ancak yakın çevresine Galatasaray'da son iki gündür yaşanan gelişmelerden dolayı son derece rahatsız olduğunu söylediği öğrenildi.

Şükür, kendisine, öncelikli olarak geniş yetkili Sportif Direktörlük teklif edildiği ve kedisinden teknik direktörü de belirlemesi istendiği bildirildi.

HAKAN ŞÜKÜR, SALI GÜNÜ HAGİ İLE ANLAŞTI

Edinilen bilgilere göre Hakan Şükür'ün bu gelişme üzerine hemen Hagi'yi arayarak anlaşma sağladığı, Adnan Polat'ın bu gelişme üzerine ise "Hagi, çok zor bir insan; anlaşabilir misin?" dediği, Şükür'ün ise "Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Anlaşırız" cevabını verdiği kaydedildi.

"'İN ÜZERİNDE ÇALIŞMAM SÖZ KONUSU OLAMAZ"

Tüm bunlara karşın Polat, dün Fatih Terim'le masaya oturdu. Bu gelişmeler yaşanırken, Hakan Şükür'e Terim'in üzerinde çalışmak kaydıyla sportif direktörlük teklif edildiği, Şükür'ün ise "Koskoca Fatih Terim'in üzerinde böyle bir yetkiyle çalışamam; bu doğru olmaz, benim saygı anlayışıma ters" dediği Polat'ın ise " O zaman yardımcı antrenör ol" şeklinde bir başka teklif sunduğu bildirildi.

YENİ BİR TEKLİFE CEVABI KESİN OLARAK "HAYIR"

Hakan Şükür'ün ise "Böylesine bir karmaşa içerisinde ben olmak istemiyorum, siz isterseniz bu dönemi kurtaracak bir teknik adamla anlaşın" cevabını verdiği öğrenildi.

Hakan Şükür'ün yakın çevresine kendisine yapılabilecek yeni bir sportif direktörlük ya da antrenörlük teklifini de kesin olarak reddedeceği söylediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.