Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.08.2010 09:27
  • Son Güncelleme: 26.08.2010 09:41

Şok! Şok! Şok! Yönetim satmış!

Güneş'in kovduğu menajerlerin yönetim ile anlaştığı, hatta 3 milyon euro'yu ödedikten sonra tesislere geldiği iddia edildi

Şok! Şok! Şok! Yönetim satmış!
TESİSLERE İZİNLİ GELMİŞLER
olayında ilginç iddialar ortaya atılıyor. yönetiminin, 'un teklifini 'e sormadan kabul ettiği, hatta önerilen 3 milyon euro'yu aldığı belirtildi. Menajerlerin ödeme sonrası yönetimden izinli olarak tesislere geldiği ve olayların ba?lad??? vurgulanıyor.

SÖZÜNÜZÜ TUTMADINIZ
GÜNEŞ'in bunu öğrendikten sonra yöneticilere, "Bana zaman?nda golcü almadınız. 'Kamp döneminde getireceğiz' dediniz ama sözünüzü tutamadınız. Kısa süre önce Jaja geldi ama kapalı kutu. Umut'un satılmasını kesinlikle istemiyorum" dediği, yöneticilerin de transferde geri adım attığı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.