Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.01.2010 12:47
  • Son Güncelleme: 25.01.2010 16:21

Yılın en inanılmaz haberi!

Avrupa’nın ‘blog’ sitelerinde F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Arap şehyleriyle F.Bahçe’nin satışı için görüştüğü dedikoduları çalkalanıyor.

Yılın en inanılmaz haberi!
TRAPATTONİ'DEN İNANILMAZ İSTEKLER-TIKLA

ÖNDER TURACI'NIN DURUMU BELLİ OLDU

Daha bir sene önce de Abramovic'in F.Bahçe'yi satın almak için uğraştığı iddia edilmişti. Son bir iddia da Gürcistan'dan geldi. Dünya futbolundan yer almak isteyen Gürcistan'ın ünlü petrol devi Wissol Grup'un F.Bahçe'nin hisselerine göz diktiği iddia edildi.

FENERBAHÇE BU TRANSFERİ BİTİRECEK

NEİLL'İN YEDEĞİ TECAVÜZDEN TUTUKLANDI

Gürcü Ligi'nde fırtına gibi esen Wissol Avaza takımının da sahibi olan şirketin öncelikle, Azeri ve Ermeni Liglerinden takımlarla anlaşıp, ardından İngiltere Premier Ligi'ne el atmadan Türkiye'den bir devi ele geçirmeye çalıştığı iddia edildi. 8 milyar dolarlık bir futbol bütçesi ayıran Wissol Grup'un Başkanı Samson Pkhakadze'nin tam bir futbol delisi olduğunun altı çizildi.

YETER ARTIK CARLOS

2015 Olimpiyat Oyunlarını düzenlemek için aday olan Gürcistan'ın üyeliğini de destekleyen Wissol Grup'un BP ve Shell gibi dünya devleriyle yarışmak için reklam aracı olarak futbolu kullanmayı planladığı iddia edildi. Bu haberler Amerikan finans kanalı Global News Channell'de yer alan "in focus" isimli programda yer aldı.

KAZIM'A HOCASINDAN MÜTHİŞ DESTEK

GALATASARAY'A KEİTA MÜJDESİ

İŞTE FENER'İN YENİ TUNCAY ŞANLI'SI

BİLETİ ÇOKTAN HAZIR

TAKVİM.COM.TR ÖZEL HABER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.