Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.10.2009 17:03
ABONE OL

Türkiye'nin tek tesellisi...

2010 gitti ancak Ermenistan galibiyeti, EURO 2012 Elemeleri'ne 3. torbadan girme tehlikesini hafifletti.

Ermenistan galibiyeti bizim için sadece prestij anlamı taşımıyordu. Güney Afrika yolunda elemeler boyunca etkisiz bir performans gösteren Ay-Yıldızlılar bu sonuçların ışığında 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerine üçüncü torbadan katılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Ama dün alınan galibiyetle bu yolda çok önemli bir adım atmış olduk.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Eğer, 2010 play-off'unda seribaşı olan Fransa, Yunanistan, Portekiz ve Rusya'dan biriyle eşleşecek olan Bosna Hersek, İrlanda ve Ukrayna gibi bizi geçme tehlikesi olan ülkeler, sürprizlere imza atıp Dünya Kupası'na gitme şansı yakalamazlarsa ikinci torbadaki yerimizi korumuş olacağız.

Polonya ve Ukrayna'nın birlikte düzenleyeceği EURO 2012 Avrupa Şampiyonası'nın eleme grubu kuraları, Polonya'nın başkenti Varşova'da 7 Şubat'ta çekilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.