Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 06.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.10.2009 17:26
ABONE OL

Galatasaray taşınıyor

Galatasaray Kulübü'nün Florya Metin Oktay Tesisleri'ni Büyükçekmece'ye taşınması için gerekli arsa tahsisiyle ilgili protokol, Büyükçemece Belediyesi'nde imzalandı.

Protokole Galatasaray Kulubü Başkanı Adnan Polat ile Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün imza koydu.

Galatasaray'ın uzun yıllardar böyle bir çalışma içinde olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Akgün, "Şu anda Galatasaray'a Büyükcemece Gölü kenarında 106 dönümlük bir arazi tahsis ettik. Kısa sürede bunu 150 dönüme çıkacağız. Belediye olarak kültür, eğitim ve spor faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. İlçeye gelip yatırım yapmak isteyenlere destek olacağız" dedi. Başkan Akgün, Fenerbahçe Kulubü'nünde kendilerine resmi başvuru yaptığını ifade etti.

Galatasaray Kulubü Başkanı Adnan Polat da, daha büyük arazi taleplerinin olduğunu ancak şu anki arazinin ilerleyen süreçte daha da büyüyeceğini söyledi. Polat, ilerleyen süreçte Florya Metin Oktay Tesisleri'nin Büyükçekmece'ye taşınacağını kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.