Bugünkü
Takvim

Esed PYD'yi destekliyor

Bu silahları Suriye'ye kim verdi?
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 7. Atlantic Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi'nde konuştu: Bin 500 kişi kimyasal silahlarla öldü. Tamam da 120 bin kişi konvansiyonel silahlarla öldürülürken acaba bu silahları Suriye'ye kim verdi? Bizim için netice sebep ilişkisi önemlidir. Bugün terör örgütlerinin doğrudan ya da dolaylı olarak destek vermektedir. DAEŞ, Esed rejimini desteklemektedir. PYD'yi Esed desteklemektedir. Bizim ilişkilerimizin iyi olduğu dönemlerde kimlik vermiyorlardı Kürtlere. Pasaport vermiyorlardı. Biz, 'bunlar senin vatandaşın' desek de. Ama şimdi kuzu sarması oldular.

kalan karakter 1000

hüsemettin hüsemettin

allah milletimize askerimize polisimize zeval vermesin onları yüce rabbim korusun onlar olmasa memleketimizin hali ne olur dualarımız onlarla.bu memleketi atalarımız kolay kazanmadı canakkalete yatan şehitlerimiz temezmi bu vatanı canımızı vererek size bıraktık ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 20.11.2015 09:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.