Bugünkü
Takvim

Tek suçsuz

Genel Başkanı olarak girdiği 7 seçimden de yenilgiyle ayrılan , suçluları açıkladı: Avrupa Birliği, medya, seçmen ve CHP'li teşkilatlar...

ABONE OL
Tek suçsuz Kılıçdaroğlu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarının şokunu çabuk atlattı. Bu konuda tecrübeli olan Kılıçdaroğlu, dün Uruguay eski devlet başkanı Mujica ile bir araya geldi. Mujica'ya Türkiye'yi şikayet eden , partideki kurultay için, "Olağan da olsa, olağanüstü de olsa zaten ocakta olacak" dedi. Kişi çıkıyor, 'Ben genel başkanlığa adayım' diyor. Bundan daha doğal ne olabilir?" dedi. Seçim başarısızlığı için de daha önce söz söyletmediği ve defalarca Türkiye'yi şikayet ettiği Avrupa Birliği'ni suçladı. AB'nin Türkiye raporunu erken açıklaması halinde iktidar olacağını düşünen Kılıçdaroğlu, daha sonra AK Partili seçmeni suçladı.

BİRÇOK KİŞİ DEĞİŞECEK
Parti MYK'sında ne yaparsak yapalım halk yine 'AKP' diyor. Seçmenle ilgili bir durum" yorumunu yapan Kılıçdaroğlu, medyayı da eleştirdi. Son olarak CHP teşkilatlarına tepki gösteren ve birçoğunun değişeceğinin sinyalini veren Kılıçdaroğlu, özeleştiri konusuna hiç girmedi.

kalan karakter 1000

sariyerli sariyerli

dunyanin neresinde boyle yuzsuz lider var 7 kere kaybetmis hala o partinin lideri 70 secim olsa alacagi oy 25 yani iktidar hedefi yok neden istifa etmiyor.akp lilere koyun diyorlar ama gercek koyunlar chp liler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.11.2015 18:08
ÇANAKKALELİ ÇANAKKALELİ

Adamcağız haklı biz koyunlar arkalarından gitmedik sürü dağıldı..Ama bilmezki çobanın çaldığı hep aynı hep aynı koyunlar sıkıldı...EEEE biraz kavalı kenara bırakıp bakıcan görücen sonra deh deh diyecen...At tepmek böyle oluyor galiba..Birde ne diyorlardı hayvan terli yemiyoruz artık bu boş lafları....Kemal bey seçmeni bırak artık bak Türkiyemin her tarafı sarı sarı sizce kim haklı?Sizin göremediğinizi biz seçmen görmüş olamazmıyız.Çanakkalede gitti elden İzmirin kalesi sarsıldı...Bence bir dönmek lazım bir bakmakm lazım..Ve yanlışa yanlışla gitmemek lazım...Yapılanlar karşısında şapka çıkarıp saygıyla eğilmek lazım sonuçta kazanan bu millet ve Türkiyem ayakta alkışlamak lazım.bükemediğin eli sıkacaksın...Saygılar

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.11.2015 12:03
Yalman Güç Yalman Güç

Kemal'e yüklenmeyin.Adam 7 ekimde %24,95 oy almıştı,1 kasımda ise %25,38 aldı (artış (%0,43) miller vekili sayısını 2 baş artırdı.Daha ne yapsın onun adı Kemal(!) .Elinden gelen budur.HDP ye misafirliğe giden oyları dönmedi,elinden bir şey gelmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 07.11.2015 11:47
hüseyin hüseyin

784000 km kare ve 80 milyonluk ülkemizi ALLAH korudu.% 0.5 oy artışıyla iktidar olsalardı o zaman vay halimize neler olurdu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 07.11.2015 09:28
UFUK UFUK

YÜZSÜZ KEMAL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 07.11.2015 09:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.